Registrační formulář do TBC série 2017

Tento formulář slouží k příhlášení do celkového hodnocení seriálu cyklokrosových závodů - TBC Série 2017. Po odeslání registrace se Vaše jméno objeví v seznamu Registrovaných závodníků.

Registrační poplatek ve výši 400 Kč uhraďte převodem na účet č.: 1589367183/0800 do 22.9.2017, jako variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména ve sloupci Var.sym. v seznamu přihlášených závodníků. Do TBC Série 2017 se lze přihlásit také po tomto datu či během prvních 4 závodů (naposledy tedy ve Včelné) za zvýšené startovné 500 Kč (v hotovosti či na účet). Po provedení platby registračního poplatku budete moci získávat body do celkového hodnotení seriálu a na všech závodech startujete za zvýhodněné startovné.

Závodníci do 15 let se mohou přihlásit do seriálu CTW JUNIOR CUP. V jejich případě budou kategorie teprve upřesněny, proto se může stát, že v seznamu přihlášených nebude u jejich jména zatím uvedena příslušná kategorie. Děti registrované do CTW JUNIOR CUP nehradí registrační poplatek do seriálu, ale pouze snížené startovné na jednotlivých závodech.

Startovní čísla budou závodníkům přidělena před startem seriálu. Pořadatel si vyhrazuje právo úpravy vypsaných kategorií dle počtu přihlášených závodníků.
       

 

Napište slovy výsledek součtu číslel dva a osm.

    

*Vyplnění těchto polí je povinné, jinak nebude registrace provedena.