Průběžné pořadí TBC série 2017

V seniorských kategoriích bodují pouze předem přihlášení závodníci. V dětských a žákovských kategoriích všechny závodící děti, proto body budou v této tabulce přibývat postupně, tabulka není aktualizovaná naráz.


CTW Kadeti 14 - 15 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.79Kamír Ondřej2002SK Borová893029003000000
2.Sáska Jan2002ČS Specialized Junior MTB Team3003000000000

CTW Kadetky 14 - 15 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.12Šafaříková Klára2002GS cyklo team Jistebnice21030030303030303000
2.Navrkalová Michaela2002ETHIC SPORT00000000000

CTW Junioři 16 až 17 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.16Marek Oskar2001ČS Specialized Junior MTB team20745005400555300
2.24Stibal Adam2001Cycling Academy Tábor86000473900000
3.58Doležal Adam2000ČEZ cyklo team Tábor5656000000000

CTW Juniorky 16 až 17 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.17Kubů Pavlína2000GS cyklo team Jistebnice1692902928282802700

TBC Ženy od 18 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.84Foltová Helena1979RPR Římov870002902902900
2.120Zemanová Zuzana1994JH Cycling57000029002800
3.Křížová Veronika1999CT Weber2800280000000

TBC Muži 18-29 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.9Koblic Radek1993ČEZ Cyklo Team Tábor294580585906005900
2.48Novotný Oldřich1991CT WEBER275545554005705500
3.73Mitas Lukáš1992Hello bank!244494848050049000
4.70Gramblička Matouš1994CT WEBER213284705045004300
5.98Kudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens212000434143444100
6.63Smola Lukáš1992Galaxy Cyklo Švec Stevens115556000000000
7.25Bouda Jan1991Jiskra Třeboň88004300004500
8.39Pochop Jakub1999Symbio+BMC87420000450000
9.80Červený Petr1994Diablo sport Český Krumlov80000000423800
10.85Jenšík Jan1988Křižák Team4900004900000
11.Majerčák Tomáš1989Třeboň4200420000000
12.Holan Petr1988CT WEBER00000000000
12.Medek Tomáš1993CT WEBER00000000000

TBC Muži 30-39 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.64Staněk Pavel1982APEX-BIKE Tábor469575859605959595800
2.53Havel Josef1982STATIKA J.S.K.K.438485453575656575700
3.92Stropnický Ondřej1987Prodoli Racing Team39805755565858585600
4.50Kníže David1982Prodoli Racing Team3585959600600606000
5.46Zikmund Petr1983CT WEBER33950494704849504600
6.49Rotbauer Tomáš1983CT WEBER31238434649440484400
7.68Viktora Jan1978SB Cyklo Olympia3044752500535105100
8.31Hyšpler Robin1986Prodoli Racing Team272510560555456000
9.74Šíp David1987Prodoli Racing team2603644444842460000
10.97Jelínek Pavel1984KC Slavia Praha1520005247053000
11.60Eremka Petr1987Team Basso1253704504300000
12.55Novák Richard1978Bikepart.cz76344200000000
13.3Bína Martin1983CK Kolokrám6060000000000
14.Bambula Stanislav1983ČEZ Cyklo Team Tábor00000000000

TBC Muži 40-49 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.72Míka Oldřich1968Galaxy CykloŠvec Stevens383464651515242474800
2.71Juráň Karel1974Diablo sport Český Krumlov38053565755055545000
3.13Šafařík Petr1973GS cyklo team Jistebnice307314039443839403600
4.65Zavadil Libor1975Velo Dvořák260525300050515400
5.47Beneš Martin1973CT WEBER235445000464804700
6.20Lebeda František1977Bikefactory Strakonice198330410041434000
6.36Homolka Libor1973CK RBB Invest Jindřichův Hradec19840052054520000
8.42Horký Tomáš1976Biketime Bulls Písek190300045403803700
9.21Benda Jan1976SK Fit Tabor1680005857530000
10.8Ploner Robert1977RPR Římov1310000044454200
11.76Dvořák Petr1974Velo Dvořák1303500000464900
12.77Plachý Jan1974CT WEBER1063203700370000
13.67Veselý Miloš1973Truxxxik cycling team4141000000000
14.Dolejší Radek1972Prodoli Racing Team3800380000000
15.Kraus Roman1973Cycling Academy Tábor00000000000
15.Navrkal Michal1976ETHIC SPORT00000000000

TBC Muži od 50 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.66Pechouš Miroslav1966SB Cyklo Olympia398435149535147525200
2.90Klabouch Jan1959Sparta cycling academy206041404604003900
3.78Valdauf Radim1965Hluboká nad Vltavou186293904200413500
4.41Pek Miroslav1958PEKSPORT TO EUROPE84394500000000
5.Strnad Ivo1964SKIBIKECENTRUM.CZ00000000000

CTW Chlapci 0-4 roky - odrážedla

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Sajfríd Dominik2014Strakonice14930293030300
2.Rotbauer David2013CT Weber82272728000
3.Kromka Václav2013Sokol Sudoměřice u Tábora300300000
4.Stejskal Antonín2013-290029000
4.Kalina Tomáš2013Bernartice292900000
4.Osmyk Lukáš2013Strakonice290002900
7.Špánek Dominik2014Bernartice282800000
7.Kolář Daniel2015Chýnov280002800
7.Pletka Jan2014Zbraslav280280000
10.Žák Marek2015FBT Nuzbely270002700
11.Landa Jáchym2015-262600000
12.Kozák Jakub2015Bernartice252500000
13.Liška Vojtěch2015Nemějice Bulls242400000

CTW Dívky 0-4 roky - odrážedla

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Lebedová Alžběta2013Písek6000030300
1.Koblicová Terezie2013Junior Cycling Team Písek6030030000
3.Tomečková Barbora2013GS Cyklo Team Jistebnice300300000
4.Honsová Laura2015Bernartice292900000
4.Nováková Vanesa2014GS Cyklo Team Jistebnice290290000
4.Borlová Babeta2013290000290
4.Týcová Růžena2015-290029000
8.Míčková Růžena2014-280028000
8.Poláková Dominika2013GS Cyklo Team Jistebnice280280000
8.Brožová Gabriela2014Osov282800000
11.Obytová Rozálie2014Polarshop.cz272700000

CTW Chlapci 0-4 roky - kola

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Sajfríd Dominik2014Strakonice14629283029300
2.Németh Oskar2013Pepíci5802929000
3.Drábek Tomáš2013BB Racing Čerčany300300000
3.Mrázek Josef2013Bojenice303000000
3.Polák Matyáš2013Cyklo ATOM300003000
6.Jirouš Oliver2013290000290
7.Musil Jakub2013Bernartice282800000
7.Macháček Richard2013280000280
7.Plšek Jakub2013-280028000
10.Kalina Tomáš2013Bernartice272700000
11.Rotbauer David2013CT WEBER262600000
12.Souček David2013Junior Cycling Team Písek0000000
12.Vaverka Ondřej2014Junior Cycling Team Písek0000000

CTW Dívky 0-4 roky - kola

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Borlová Babeta2013300000300
1.Janáčková Laura2013Benešov300300000
1.Honsová Laura2015Bernartice303000000
4.Haškovcová Karolína2014Bernartice292900000
5.Coufalová Káťa2013Junior Cycling Team Písek0000000

CTW Chlapci 5 až 6 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Sajfríd Ondřej2011Strakonice15030303030300
2.Igler Tobiáš2012IGI Team Prachatice13626272926280
3.Rada Vít2011Benešov žije sportem5427002700
4.Domin Matyáš2011Retox290002900
4.Bursa Jan2011Lyko klub Prachatice292900000
4.Kotek Karel2011BB Racing Čerčany290290000
4.Jirouš Viktor2011290000290
8.Tomeček Matěj2012GS Cyklo Team Jistebnice280280000
8.Fučík Martin2012Týn nad Vltavou282800000
8.Štítnický Miroslav2012-280028000
8.Zajíček Filip2012E.ON Triatlon Tábor280002800
12.Mráz Jonáš2011-270027000
12.Zelinka Richard2011270000270
14.Kalina Filip2011Srlín260260000
15.Musil Matyáš2011Smyslov250002500
15.Čihák Ondřej2012Bernartice252500000
15.Pletka František2011Zbraslav250250000
18.Sláma Matyáš2012Bernartice242400000
19.Rác Mikuláš2012Bernartice0000000

CTW Dívky 5 až 6 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek14730292930290
2.Pazourková Vilma2011Cycling Academy Tábor86290282900
3.Plonerová Linda2011-83002728280
4.Brandová Beáta2011-6000300300
5.Rothbauerová Julie2012Biketime Bulls Písek5300262700
6.Drábková Nela2011BB Racing Čerčany300300000
7.Linhartová Lucie2011Cycling Academy Tábor282800000
7.Kromková Ema2011Sokol Sudoměřice u Tábora280280000
9.Bažatová Agáta2011270000270
9.Obytová Eliška2011Polarshop.cz272700000
11.Janů Adéla2012Cykloklub Chýnov260002600
11.Borlová Berenika2011260000260
11.Kalinová Daniela2012Bernartice262600000
14.Beňová Kristýna2012-250025000
14.Lukešová Barbota2011250000250
14.Rybníčková Patrície2012Chýnov250002500
17.Jezberová Julie2011-240024000
17.Kolářová Štěpánka2012-240002400
17.Nováková Nela2011240000240
20.Macháčková Natálie2011230000230
20.Bednářová Natálka2012-230023000
22.Provazková Tereza2012Bernartice0000000
22.Kadlecová Vanesa2012Vodňany0000000

CTW Chlapci 7 až 8 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Novák Matěj2009Rychlý šípy Strakonice15030303030300
2.Igler Jan2010IGI Team Prachatice14128292828280
3.Pazourek Tadeáš2009Cycling Academy Tábor1162902929290
4.Vlasatý Vojtěch2010Biketime Bulls Písek932127023220
5.Herink Václav2010Biketime Bulls Písek77240270260
6.Herink Lukáš2010Biketime Bulls Písek76230260270
7.Nágr Vít2010Besednice73028024210
8.Jiroušek Tobiáš Samuel2009Junior Cycling Team Písek272700000
8.Žák Martin2010FBT Nuzbely270002700
10.Merink Václav2010Bike Team Bulls Písek260002600
10.Viktora Michal2010Lyko klub Prachatice262600000
12.Sajfríd Ondřej2009250000250
12.Vaverka Matyáš2009Junior Cycling Team Písek252500000
12.Merink Lukáš2010Bike Team Bulls Písek250002500
12.Vaverka Matyáš2009Junior Cycling project team250025000
16.Lukeš Filip2009240000240
16.Míček Martin2010-240024000
18.Jirouš Viktor2009230000230
18.Lexa Jan2009-230023000
20.Cílek Lucian2010-220022000
20.Fučík štěpán2009Týn nad Vltavou222200000
20.Nováček Tomáš2010Tábor220002200
23.Jezbera Jakub2009-210021000
23.Osmyk Matyáš2009-210002100
25.Zelinka Richard2009200000200
25.Rožboud Toník2010-200020000
25.Fošenbauer Štěpán2009Olešná202000000
28.Matásek Jakub2010Biketime Bulls Písek191900000
29.Haluška Matěj2009Junior Cycling Team Písek0000000
29.Souček Tobias2009Junior Cycling Team Písek0000000

CTW Dívky 7 až 8 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Rothbauerová Karolína2009Biketime Bulls Písek1203003030300
2.Šafaříková Soňa2009GS cyklo team Jistebnice1062429252800
3.Plonerová Barbora2009-85002929270
4.Jarošová Emílie2009-5728000290
5.Brandová Beáta2011-5600280280
6.Tomečková Tereza2010GS Cyklo Team Jistebnice300300000
7.Klacková Simona2009Lyko klub Prachatice292900000
8.Hanzalová Elizabet2011-270027000
8.Matušková Táňa2010Bernartice272700000
10.Linhartová Tereza2009Cycling Academy Tábor262600000
10.Beňová Karolína2010-260026000
12.Coufalová Barča2009Junior Cycling Team Písek252500000
13.Čiháková Eliška2010Bernartice232300000

CTW Chlapci 9 až 10 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek1172803030290
2.Mrázek Jan2007G. Benedikt Švec CT želeč1102530029260
3.Nágr Ondřej2007Besednice1070272827250
4.Švec Přemek2007G.BENEDIKT ŠVEC C.K. ŽELEČ1052328292500
5.Jaroš Nikola2007BB Racing5929000300
6.Pazourek Tadeáš2009Cycling Academy Tábor5600028280
7.Krešák Jáchym2008Cycling Academy Tábor5300026270
8.Kukla Jan2007G. Benedikt Švec Želeč5002600240
9.Kerl Sebastian2007Author Team Stupno303000000
10.Kalina Adam2008Srlín290290000
11.Misbauer Míša2007-270027000
11.Miňovský Petr2007Sokol Veltěž272700000
13.Rada Tobiáš2007Benešov žije sportem262600000
13.Chrenka Kryštof2008-260026000
15.Haluška Matěj2008Junior Cycling Temam Písek242400000
15.Žák Martin2010Cycling Academy Tábor240002400
17.Janů David2008Radenín230002300
18.Rybníček Jakub2008FC Chýnov220002200

CTW Dívky 9 až 10 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Hrdinová Anna2007G. Benedikt Švec Želeč14729302929300
2.Horká Veronika2007Biketime Bulls Písek1193003030290
3.Dušková Adéla2008Biketime Bulls Písek1072302828280
4.Kotlínová Hana2008Biketime Bulls Písek1050282725250
5.Lebedová Adéla2008-75002524260
6.Miňhová Zuzana2008GS Cyklo Team Jistebnice5425290000
6.Friedlová Barbora2007BB Racing5427000270
6.Davidová Dominika2007Bernartice5424300000
9.Fenclová Nikol2007G. Benedikt Švec Želeč5002702300
10.Klacková Kamila2008Lyko klub Prachatice282800000
11.Šíslová Barbora2008Lyko klub Prachatice272700000
11.Rothbauerová Karolína2009Bike Bulls team Písek270002700
13.Stejskalová Eva2008-260026000
13.Kovandová Eliška2007Chýnov260002600
13.Hospergerová Simona2007Bernartice262600000
16.Šilhanová Kamila2007Junior Cycling Team Písek0000000
16.Bartošová Kateřina2008Junior cycling project team0000000

CTW Mladší žáci 11 až 12 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Kraus Tomáš2006Cycling Academy Tábor15030303030300
2.Krešák Kryštof2005Cycling Academy Tábor14127292929270
3.Šimeček David2005Cycling Academy Tábor13223272825290
4.Uher David2005Biketime Bulls Písek12822282726250
5.Svačina Lukáš2005G. Benedikt Švec Želeč11320252522210
6.Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek5428026000
6.Kuba Filip2006CK PŘÍBRAM Fany Gastro5426002800
8.Vavroušek Ondřej2006CK Příbram5225002700
9.Krešák Jáchym2008Cycling Academy Tábor4500023220
10.Jaroš Nikola2006BB Racing4421000230
11.Novotný Jakub2006G.BENEDIKT Švec cykloteam Žele4300222100
12.Břenda Milan2006G. Benedikt Švec Želeč4218024000
12.Máša Daniel2006čimelice4219023000
14.Palka Ferdinand2005G. Benedikt Švec Želeč4117240000
15.Tuháček Pavel2006LYKO Prachatice292900000
16.Miňovský Prokop2005Sokol Veltěž282800000
16.Chalupný David2005280000280
18.Toman Pavel2005Biketime Bulls Písek260260000
18.Böhm Jan2005260000260
20.Steinbach Jakub2005240000240
20.Bursa Filip2006LYKO Prachatice242400000
20.Janů Lukáš2005Radenín240002400
23.Pupel David2005-210021000
24.Zelinka Jaroslav2005200000200
25.Novotný Jakub2005190000190
26.Toman Pavel2005Biketime Bulls Písek0000000

CTW Mladší žákyně 11 až 12 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Lebedová Kristýna2006Písek1112802829260
2.Hálková Nikola2005Písek85290290270
3.Radová Daniela2005Benešov žije sportem6030003000
3.Nárovcová Monika2005CS Specialized junior mtb team6000300300
5.Alblová Barbora2005Dukla Praha300300000
6.Kubíková Nikola2005290000290
6.Fialová Klára2006GS Cyklo Team Jistebnice290290000
8.Hrdinová Anna2005280000280
9.Jedličková Nela2006Milevsko272700000
10.Pešičková Veronika2006Bike Time Bulls Písek262600000
11.Láchová Lucie2005250000250
12.Navrkalová Nikola2005ETHIC SPORT0000000

CTW Starší žáci 13 až 14 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Vlasatý Jakub2003Biketime Bulls Písek13525282927260
2.Kraus Tomáš2006Cycling Academy Tábor13322292824300
3.Krešák Kryštof2005Cycling Academy Tábor12924272625270
4.Šimeček David2005Cycling Academy Tábor12223262523250
5.Hynšt Štěpán2004GS Cykloteam Jistebnice1152730029290
6.Procházka Stanislav2004Biketime Bulls Pisek86003028280
7.Podzimek Ondřej2004G. Benedikt Švec Cyklo Team Želeč69002421240
8.Härtel Jakub2004G. Benedikt Švec Cyklo Team Želeč65002220230
9.Švec Libor2004Galaxy CykloŠvec Stevens5300272600
10.Johánek Dalibor2005Cyklosport - Pitstop.cz300003000
10.Kerl Maximilián2004Author Team Stupno303000000
12.Církva Vojtěch2004Loko Beroun292900000
13.Ženíšek Martin2004Lyko klub Prachatice282800000
14.Říha Václav2004Johnson controls262600000
15.Pesička Michal2003Biketime Bulls Písek232300000
15.Svoboda Jakub2004-230023000
17.Eybert Tadeáš2004Cykloklub Chýnov220002200
18.Vavroušek Ondřej2004CK Příbram212100000
19.Haluška Ondřej2003Junior Cycling Team Písek202000000
20.Hemza Martin2003Sezimovo Ústí191900000
21.Witkowski Marek2003Biketime Bulls Písek0000000
21.Kuba Filip2004CK Příbram0000000

CTW Starší žákyně 13 až 14 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Hronková Klára2003Biketime Bulls Písek14829303030290
2.Kotlínová Simona2003Biketime Bulls Písek14730292929300
3.Nováková Kristýna2004GW Jihotrans84002828280