Tábor Bike Classic MBT “Žižkova pomsta”

jihoceskymtbpohar.cz
benda2008@gmail.com

Trasa Kat. Závodník RN Team Var.sym. Platba St.čís.
Dlouhá MA18-29 Andreas Dominik 1993 Tábor 184 Ne
Dlouhá MA50-59 Babidorič Vladimír 1964 131 Ne
Dlouhá MA40-49 Benda Jan 1976 SK FIT Tábor 31 Ne
Dlouhá MA50-59 Benda Pavel 1968 Expres CZ Tufo Team Kolín 18 Ne
Dlouhá MA18-29 Bouda Jan 1991 Jiskra Třeboň 177 Ne
Dlouhá MA40-49 Hošťálek Radek 1977 Čistý sport racing team 175 Ne
Dlouhá MA40-49 Hurych Jan 1976 GHOST team 171 Ne
Dlouhá MA50-59 Kučera Jan 1969 KC Slavia Praha 167 Ne
Dlouhá MA50-59 Novák Václav 1961 PROMPT2 SERVIS cyklo team 35 Ne
Dlouhá MA30-39 Plíhal Tomáš 1985 OK Jihlava 232 Ne
Dlouhá MA40-49 Pokorný Marek 1976 FC Vidličky Písek 101 Ne
Dlouhá MA40-49 Pokorný Marek 1976 FC Vidličky Písek 141 Ne
Dlouhá MA18-29 Princ Jan 1990 Apex Bike Mobil Tábor 132 Ne
Dlouhá MA40-49 Šmejkal Jiří 1976 Kola BSP Planá nad Lužnicí 148 Ne
Dlouhá MA40-49 Tomáš Tomáš 1970 189 Ne
Dlouhá MA40-49 Trux Miloš 1972 KCR Roudnice nad Labem 160 Ne
Dlouhá MA18-29 Vik Matěj 2001 Dukla Praha 179 Ne
Dlouhá MA30-39 Vlášek Michal 1987 Apex-Bike Mobil Tábor 152 Ne
Krátká ZB36+ Bartošová Lucie 1982 Go-Riders 6 Ne
Krátká MB19-35 Bělohlav Radim 1986 188 Ne
Krátká MB50+ Khek Roman 1967 Kraken team Dobříš 19 Ne
Krátká ZB15-18 Kotlínová Simona 2003 Biketime Bulls Písek 209 Ne
Krátká MB36-49 Linhart Milan 1971 Vlašim 183 Ne
Krátká MB50+ Mitgutsch Kurt 1962 Rad Nabe Union Oepping-AT 151 Ne
Krátká ZB15-18 Orlowská Pavlína 2011 Pepet 27 Ne
Krátká MB15-18 Pešička Michal 2003 Biketime Bulls Písek 224 Ne
Krátká MB15-18 Poleščuk Robert 2004 Zajíčkov 174 Ne
Krátká MB50+ Rada Ivan 1967 30 Ne
Krátká ZB15-18 Rothbauerová Karolína 2009 Biketime Bulls Písek 214 Ne
Krátká ZB36+ Svěráková Ilona 1968 Mtb 950 66 Ne
Krátká MB15-18 Švec Libor 2004 Galaxy Cyklošvec Stevens 220 Ne
Krátká ZB15-18 Viková Hanka 2007 Dukla Praha 178 Ne
Krátká MB15-18 Vlasatý Jakub 2003 Biketime Bulls Písek 211 Ne
Krátká MB36-49 Vlasatý Radek 1972 Biketime Bulls Písek 216 Ne
Krátká ZB36+ Vondráková Renata 1960 GHOST team 149 Ne
Krátká MB15-18 Witkowski Marek 2003 Biketime Bulls Písek 213 Ne
Krátká MB50+ Zvolský Roman 1965 KROSS BIKERANCH TEAM 36 Ne
Děti-kola M7-9 Benda Stanislav 2012 Expres CZ Tufo Team Kolín 17 Ne
Děti-kola M13-14 Břenda Milan 2006 G.Benedikt Švec cykloteam 172 Ne
Děti-kola M6 Drábek Tom 2013 BB Racing Čerčany 145 Ne
Děti-kola Z7-9 Drábková Nela 2011 Čistý sport 144 Ne
Děti-kola M6 Dušek Michal 2013 231 Ne
Děti-kola Z7-9 Hošťálek Helena 2011 TRI Cheb 182 Ne
Děti-kola M10-12 Hošťálek Maxmilián 2009 TRI Cheb 181 Ne
Děti-kola Z7-9 Hrbková Tereza 2012 Biketime Bulls Písek 225 Ne
Děti-kola Z10-12 Hrdinová Anna 2007 Cycling Academy Tábor 134 Ne
Děti-kola Z7-9 Janů Adélka 2012 cykloklub chynov 226 Ne
Děti-kola M10-12 Kukla Dominik 2007 ADASTRA Cycling Team 192 Ne
Děti-kola M13-14 Mařík Petr 2006 Biketime Bulls Písek 210 Ne
Děti-kola M10-12 Maxera Filip 2009 CK Jihočeské naděje 21 Ne
Děti-kola M10-12 Nágr Ondřej 2007 Cycling Academy Tábor 194 Ne
Děti-kola M7-9 Nágr Vít 2010 Cycling Academy Tábor 193 Ne
Děti-kola Z7-9 Orlowská Pavlína 2011 Pepet 26 Ne
Děti-kola Z10-12 Plonerová Barbara 2009 CK Jihočeské naděje 221 Ne
Děti-kola Z7-9 Plonerová Linda 2011 CK Jihočeské naděje 222 Ne
Děti-kola Z13-14 Pulkrabová Marika 2006 BSK Cyklomarket 147 Ne
Děti-kola Z10-12 Rothbauerová Karolína 2009 Biketime Bulls Písek 215 Ne
Děti-kola M10-12 Šafránek Martin 2008 AC Sparta Praha 187 Ne
Děti-kola M13-14 Šafránek Ondřej 2006 AC Sparta Praha 186 Ne
Děti-kola M7-9 Šedivý Štěpán 2012 Z bike team Třeboň 219 Ne
Děti-kola M10-12 Tichý Kryštof 2009 Ck Jihočeské naděje 223 Ne
Děti-kola M13-14 Uher David 2005 Biketime Bulls Písek 217 Ne
Děti-kola M7-9 Vejslík Tobiáš 2011 Pelhrimov 146 Ne
Děti-kola M7-9 Vlasatý Vojtěch 2010 Biketime Bulls Písek 212 Ne