MTB Rally Strážišťská šlapka

slapka.2b.cz
michal.korber@seznam.cz

Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost Var.sym. Platba St.čís.
Dlouhá MA30-39 Aujeský Tomáš 1984 297 Ne
Dlouhá MA40-49 Bednář Tomáš 1970 240 Ne
Dlouhá MA30-39 Beránek Jiří 1983 Catus team 287 Ne
Dlouhá MA18-29 Bouda Jan 1991 Jiskra Třeboň 304 Ne
Dlouhá MA30-39 Dikan Jozef 1981 GS cyklo team Jistebnice 238 Ne
Dlouhá MA60+ Dimmer Jan 1953 ŠILHAVÝ-RAMALA 270 Ne
Dlouhá MA60+ Dvořák Petr 1942 Fischer SKI Śumava 272 Ne
Dlouhá MA40-49 Džozlić Ronald 1973 285 Ne
Dlouhá MA18-29 Janota Ondřej 1991 Galaxy Cyklošvec Stevens 294 Ne
Dlouhá MA18-29 Kolář Kryštof 1996 FRbikes.cz 290 Ne
Dlouhá ZA30-39 Kolegarová Iveta 1988 IN-LIFE Cycling team 254 Ne
Dlouhá MA30-39 Kordina Zdeněk 1987 PIVO TEAM 282 Ne
Dlouhá MA18-29 Princ Jan 1990 Apex Bike Mobil Tábor 295 Ne
Dlouhá MA40-49 Shejbal Jan 1974 Vojtěši Příbraz 275 Ne
Dlouhá MA50-59 Šesták Martin 1969 cyklotrenink.com 261 Ne
Dlouhá MA60+ Tomášek Pavel 1958 Jiskra Otrokovice 314 Ne
Dlouhá MA40-49 Vališ Petr 1972 Benešov 296 Ne
Dlouhá MA30-39 Vlášek Michal 1987 Apex Bike Mobil Tábor 309 Ne
Krátká MB19-35 Bělohlav Radim 1986 246 Ne
Krátká MB50+ Benda Pavel 1968 Expres CZ Tufo Team Kolín 302 Ne
Krátká MB36-49 Blecha Jan 1978 JIHOPE 185 Ne
Krátká MB15-18 Hrstka Vojtěch 2003 280 Ne
Krátká MB19-35 Klouček Michal 1986 251 Ne
Krátká MB36-49 Linhart Milan 1971 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 259 Ne
Krátká ZB19-35 Matuchová Šárka 1986 Cyklo atom cycling team 291 Ne
Krátká MB19-35 Modrý Lukáš 1989 248 Ne
Krátká MB36-49 Musial Miloš 1981 Tábor 299 Ne
Krátká ZB36+ Musialová Hana 1979 Tábor 300 Ano
Krátká ZB19-35 Nosáková Alice 1993 301 Ne
Krátká MB36-49 Poleščuk Robert 1974 Zajíčkov 256 Ne
Krátká MB15-18 Poleščuk Robert 2004 Zajíčkov 255 Ne
Krátká MB19-35 Pšenička Martin 1991 247 Ne
Krátká ZB19-35 Pšeničková Petra 1987 250 Ne
Krátká MB19-35 Sklenář Adam 1999 249 Ne
Krátká ZB36+ Svěráková Ilona 1968 Mtb 950 190 Ne
Krátká MB19-35 Šlapák Jan 1996 239 Ne
Krátká MB50+ Švábenický Jan 1965 269 Ne
Krátká MB15-18 Švec Libor 2004 CYKLOŠVEC GALAXY STEVENS 156 Ne
Krátká MB19-35 Trnka Filip 1995 Z Bike Team Třeboň 312 Ne
Krátká MB50+ Zástava Karel 1969 Aisin Písek 252 Ne
Krátká MB50+ Zvolský Roman 1965 KROSS BIKERANCH TEAM 242 Ne
Děti-kola M7-9 Bejdák Martin 2011 Z bike team Třeboň 310 Ne
Děti-kola M7-9 Benda Stanislav 2012 Expres CZ Tufo Team Kolín 303 Ne
Děti-kola M7-9 Dikan Jozef 2012 Čistý sport 236 Ne
Děti-kola M13-14 Holý Filip 2005 Merkur ref Písek 271 Ne
Děti-kola Z7-9 Janů Adela 2012 Cykloklub Chynov 260 Ne
Děti-kola M10-12 Maxera Filip 2009 CK Jihočeské naděje 307 Ne
Děti-kola Z7-9 Orlowská Pavlína 2011 Pepet 264 Ne
Děti-kola M7-9 Vaněk Michal 2012 CK Jihočeské naděje 241 Ne
Děti-kola M10-12 Vaverka Matyáš 2009 ČISTÝ SPORT kids racing team 253 Ne
Děti-kola M7-9 Vejslík Tobiáš 2011 Pelhřimov 267 Ne
Odrážedla M4 Dikan Daniel 2015 Čistý sport 237 Ne