Tour de Bechyně


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost Var.sym. Platba St.čís.
Silničky MA Adam Roman 1980 Bechyně 584 Ne
Silničky MA Andreas Dominik 1993 Tábor 720 Ne
Silničky MA Bambula Stanislav 1983 Táborský Spitfire 661 Ne
Silničky MA Dychtl Michal 1993 Dynín 371 Ne
Silničky MB Dytrych Tomáš 1973 WALL CLUB team 730 Ne
Silničky MA Gramblička Matouš 1994 CT WEBER 718 Ne
Silničky MA Hanousek Oldřich 1987 734 Ne
Silničky MC Hofbauer Petr 1960 Chess-bike team Havana Tábor 723 Ne
Silničky MC Homolka Jiří 1961 Český  Krumlov 669 Ne
Silničky MA Houdek Vojtěch 1996 Sudoměřice u Bechyně 702 Ne
Silničky MA Janíček Martin 1982 Milevsko 711 Ne
Silničky MA Janovský Jiří 1985 Planá nad Lužnicí 712 Ne
Silničky MA Jelínek Tomáš 1984 Jiskra Třeboň 707 Ne
Silničky MA Kerpl Lukáš 1985 CK Vinohradské šlapky 685 Ne
Silničky MA Klicman Adam 2004 Cycling Academy Tábor 659 Ne
Silničky MA Koblic Radek 1993 CT Weber 726 Ne
Silničky MA Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 523 Ne
Silničky MA Kordina Zdeněk 1987 PIVO TEAM Ústrašice 729 Ne
Silničky MB Kouba Tomáš 1969 Cyklo Jiŕička 719 Ne
Silničky MC Krtička Stanislav 1952 Praha 705 Ne
Silničky MB Kubálek Filip 1979 Táborský Spitfire 660 Ne
Silničky MB Kupka Radek 1977 Wall club 725 Ne
Silničky MC Lachman Jirka 1956 CB Podblanicko 626 Ne
Silničky MB Laňka Karel 1968 Písek 630 Ne
Silničky MB Lehner Pavel 1979 Ck vinohradskeslapky 689 Ne
Silničky MA Lehocký Pavel 1997 GS cyklo team Jistebnice 552 Ne
Silničky MA Moláček Tomáš 1984 WallClub 728 Ne
Silničky MA Novák Matouš 1987 683 Ne
Silničky MA Palaščák Jan 1983 Amper Racing 459 Ne
Silničky MB Pechouš Miroslav 1966 SB Cyklo Olympia 682 Ne
Silničky MA Pohan Jan 1988 Táborský Spitfire 662 Ne
Silničky MC Prager Karel 1963 CK Vinohradské šlapky 696 Ne
Silničky MA Rotbauer Tomáš 1983 CT WEBER 695 Ne
Silničky MA Rozsypal Martin 1986 Běžecký Klub Bechyně 425 Ne
Silničky MB Spurný Jaromír 1968 J.Hradec 722 Ne
Silničky MA Staněk Pavel 1982 Apex Bike Mobil Tábor 721 Ne
Silničky MB Sušer Radek 1973 PP Štola Bechyně 613 Ne
Silničky MA Svoboda Tomáš 1992 České Budějovice 504 Ne
Silničky MB Sýkora Jan 1966 376 Ne
Silničky MB Šimon Petr 1976 684 Ne
Silničky MA Šimral Vít 1986 Piráti 456 Ne
Silničky MA Šindelář Jan 1996 Team CykloTrener 692 Ne
Silničky MB Tůma Jiří 1968 Polště 628 Ne
Silničky MB Urban Miroslav 1976 Bechyně 368 Ne
Silničky MA Vecko Kamil 1996 704 Ne
Silničky MB Viewegh Karel 1972 Bechyně 370 Ne
Silničky MA Vobora Ondřej 1988 Táborský Spitfire 663 Ne
Silničky MC Wagner Vendelín 1953 Bechyně 367 Ne
Silničky MB Weber Tomáš 1977 Wall club 724 Ne
Silničky MA Zikmund Petr 1983 CT WEBER 727 Ne
Horáci MH Červenka Josef 1987 708 Ne
Horáci MH Fořt Radek 1986 Tábor 440 Ne
Horáci MH Kadlec Jiří 1977 686 Ne
Horáci MH Kovářík Ivo 1965 Bechyně 366 Ne
Horáci MH Kovářík Stanislav 1993 Tour de Bechyně 369 Ne
Horáci MH Kůrka Tomáš 1986 Rohde & Schwarz Vimperk 664 Ne
Horáci MH Mráček Jan 1972 Cykloklub Chýnov 709 Ne
Horáci MH Rozsypal Martin 1986 Běžecký klub Bechyně 658 Ne
Horáci MH Skála Milan 1960 Čenkov 690 Ne
Horáci MH Šafařík Petr 1973 GS cyklo team Jistebnice 703 Ne
Ženy Z Mráčková Lenka 1973 Cykloklub Chýnov 710 Ne
Ženy Z Nová Štěpánka 1978 609 Ne
Ženy Z Pazderová Renata 1971 Praha 706 Ne
Ženy Z Prčková Petra 1993 586 Ne