Poř.  #Kat. Kat.St.čís.Příjmení a jménoKlub - teamČasKol
1.1.D500Peltan ZdeněkCyklo Jiřička02:11:55.0003
2.1.A900Burgstaller JanČEZ Cyklo Team Tábor---0
2.1.A254Doležal AdamČEZ Cykloteam Tábor---0
2.1.A213Kudlák TomášGalaxy Cyklo Švec Stevens---0
2.1.A260Matejček MartinCycling Academy Tábor---0
2.1.B361Dvořák JanSPECTRUMBIKE Č.B.---0
2.1.B363Lorenc ErikSPECTRUMBIKE Č.B.---0
2.1.B322Tomeček ZdeněkGS cyklo team Jistebnice---0
2.1.B327Valenta MichalCyklo Jiřička---0
2.1.C408Krátký VladanCyklo Jiřička---0
2.1.C420Míka OldřichGalaxy Cyklo Švec Stevens---0
2.1.C462Skopeček MichalVěším---0
2.2.D520Buřič KarelCyklo Kohout---0
2.2.D508Feferle FrantišekSB Cyklo Olympia---0
2.2.D561Klabouch St. JanAC Sparta Praha B---0
2.2.D553Koprnický KamilAxon Sport Team---0
2.2.D510Schwarz KarelCyklo Kohout---0
2.1.E605Benhák LadislavCyklo Kohout---0
2.1.E635Honomichl VladimírKola Šilhavý---0
2.1.E610Krejčí VáclavCyklo Kohout---0
2.1.E629Šrejma JiříBavorák---0
2.1.M4178Ťoupalík JakubCycling Academy Tábor---0
23.5.B357Voráček JanCK Kramolín00:00:04.5420
24.7.D563Kobylka PetrSTAVMAL Klatovy00:00:04.7300
25.8.D522Zrnečko MichalDiablo sport Český Krumlov00:00:04.7310
26.6.B364Svoboda VladimírCK Kramolín00:00:05.1240
27.5.E630Majer KarelCK Kramolín00:00:05.4050
28.9.D501Pechouš MiroslavSB Cyklo Olympia00:00:05.4060
29.5.A258Sabol JanCK Kolokrám00:00:05.5690
30.10.D558Halamka JiříCK Petřín Plzeň00:00:05.5700
31.7.B325Viktora JanSB Cyklo Olympia00:00:05.5720
32.6.A252Ráb JaroslavCK Kramolín00:00:05.8910
33.4.C407Jiřička MiroslavCyklo Jiřička00:00:05.9090
34.6.E631Šefl JosefAxon Sport Team00:00:06.0810
35.5.C426Kříž MartinVelo club Tábor00:00:06.2900
36.6.C459Ježek KamilCK Kramolín00:00:06.4040
37.7.C458Vacík KarelCK Kramolín00:00:06.7650
38.8.B307Jochmann MichalDiablo sport Český Krumlov00:00:06.9240
39.8.C454Matoušek BohumilAxon Sport Team00:00:07.0120
40.7.A205Vlášek JosefDiablo sport Český Krumlov00:00:07.1440
41.11.D557Šíma MiroslavCK Kramolín00:00:07.4500
42.12.D554Švajcr MiroslavCK Kramolín00:00:07.5440
43.9.C457Korčak DavidCyklo Jiřička00:00:07.5900
43.7.E632Kalousek JosefCykloservex-Medila00:00:07.5900
45.10.C406Plechata RadekVelo club Tábor00:00:07.7290
46.9.B351Bouška VladimírAxon Sport Team00:00:07.9730
47.13.D562Smáha KarelCyklo Malát00:00:08.0450
48.14.D551Kopáč PavelAxon Sport Team00:00:08.0470
49.8.E628Ježek AntonínDNT Chomutov00:00:08.3100
50.11.C412Horký DavidGalaxy cyklo Švec Stevens00:00:08.4420
51.10.B358Löbl RichardAxon Sport Team00:00:08.4900
52.12.C463Rendl JaroslavDexter Cycling00:00:09.0250
53.11.B356Hrach MartinAxon Sport Team00:00:09.1110
54.12.B362Soušek KarelCK Vinohradské šlapky00:00:09.1500
55.8.A221Bouša JiříVelo club Tábor00:00:09.3510
56.1.Z653Matlášková JanaCyklo Jiřička00:00:09.3520
57.13.C465Okruhlica PetrCKKV Praha00:00:09.3540
58.13.B353Vlk KarelAxon Sport Team00:00:09.4840
59.15.D560Jan LubošČeské Budějovice00:00:09.8260
60.9.A259Řežáb MartinMTB Junior Team České Spořitelny00:00:09.8910
60.16.D552Janko EmilCK Banská Bystrica00:00:09.8910
62.9.E626Etlík JosefSokol Blatná00:00:10.0650
63.14.C428Grym MartinGS cyklo team Jistebnice00:00:10.1320
64.10.A256Kuba KarelFanny Gastro Příbram00:00:10.3100
65.11.A255Bouček JakubFanny Gastro PříbrAM00:00:10.4710
66.2.Z676Randová IvetaAxon Sport Team00:00:10.6100
67.15.C455Belfín JiříKovo Belfín00:00:10.9320
68.16.C461Pospíšil PetrAxon Sport Team00:00:10.9850
69.14.B333Zikmund PetrCyklo Team WEBER00:00:11.0750
70.17.C464Koukal PavelKladno00:00:11.2740
71.12.A210Gramblička MatoušCyklo Team WEBER00:00:11.3300
72.18.C452Ackermann KamilAxon Sport Team00:00:11.4450
73.19.C460Plánička JaroslavKovo Belfín00:00:11.5640
74.13.A225Novotný OldřichCyklo Team WEBER00:00:11.6500
75.1.M3126Nový JakubCycling Academy Tábor00:00:11.6520
76.14.A251Pileček JakubPolartec-Alberto Contador Junior Te00:00:11.8320
77.15.B326Vyplel JakubAuthor Team Stupno00:00:11.9640
78.17.D559Jiřička PetrCyklo Jiřička00:00:12.2240
79.15.A263Matějů ŠimonCyklo Team WEBER00:00:12.5260
80.16.B350Čechura PetrAxon Sport Team00:00:12.5500
81.20.C467Pivec VlastislavBS JOMA J. Hradec00:00:12.7320
82.21.C405Švadlena PetrVelo club Tábor00:00:12.9510
83.17.B365Pivoňka VáclavSB Cyklo Olympia00:00:13.0250
84.18.B328Beneš MartinCyklo Team WEBER00:00:13.1700
85.16.A218Smola LukášGalaxy Cyklo Švec Stevens00:00:13.5240
86.22.C417Jehně VáclavKola BSP Planá nad Lužnicí00:00:13.5250
87.23.C429Novák VladimírGS cyklo team Jistebnice00:00:13.8320
88.19.B319Vopat JanDiablo sport Český Krumlov00:00:14.0300
89.24.C404Zobal PetrAC Křešice00:00:14.3700
90.20.B330Zástava PavelBike team Vodňany00:00:14.4870
91.3.Z663Křížová VeronikaCyklo Team WEBER00:00:14.5700
92.10.E600Vopat St. JanDiablo sport Český Krumlov00:00:14.6910
93.21.B360Návrat RADIMCykloservex Duratec00:00:14.8910
94.17.A262Camrda PavelLKOV Author00:00:14.8920
95.4.Z662Nováková NikolaGS cyklo team Jistebnice00:00:15.1570
96.25.C430Ploner RobertBike team Vodňany00:00:15.3440
97.18.A219Mitas Lukᚎirovnice00:00:15.4720
98.5.Z661Tomečková LucieGS cyklo team Jistebnice00:00:15.7100
99.2.M4177Syrovátka MatějCycling Academy Tábor00:00:15.7710
100.6.Z655Kostková PavlaMarathon CZ00:00:15.8450
101.7.Z677Kučerová JiřinaCK Kramolín00:00:16.3710
102.19.A257Dyrczyk JanCK Kramolín00:00:16.4300
103.20.A220Medek TomášCyklo Team WEBER00:00:16.6320
104.8.Z660Brehovská LenkaBike team Vodňany00:00:16.7510
105.18.D507Dvořák PepaKola BSP Planá nad Lužnicí00:00:17.1310
106.9.Z666Adámková DanaDiablo sport Český Krumlov00:00:17.2910
107.10.Z667Kubů PavlínaJistebnice00:00:17.6710
108.11.Z665Foltová HelenaBike team Vodňany00:00:17.7320
109.22.B359Tančouz OndřejCK Kramolín00:00:18.0720
110.19.D556Horký RomanSPP Pičín00:00:18.3930
111.20.D555Červenka PetrKraken Dobříš00:00:18.5100
112.26.C400Juráň KarelDiablo sport Český Krumlov00:00:18.8710
113.11.E611Růžička JanCyklo Třeboň00:00:19.6300
114.27.C456Šrejma MarekBavorák00:00:20.1630
115.12.E634Černý AntonínKola Šilhavý00:00:21.4450
116.28.C466Malát JanKlatovy00:00:26.3330
117.13.E633Nauš KarelCyklo Malát00:00:27.8430