Startovní listina 6.3.2021 - Mladá Vožice - Vožický vytrvalostní běh - ZRUŠENO (JBP)

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
Alešová Šárka1977PLNEJ PUPEK CB03509NeS
Aleš Emanuel1976PLNEJ PUPEK CB03510NeM
Outlý Jakub2005PLNEJ PUPEK CB03511NeM
Dovičín Michal1988Štefko running team2003514AnoL
Pazourek Jan1973Galvína klub Bechyně 2003515AnoL
Čapek Roman1986Mladá Vožice2003516AnoL
Krátký Josef1965BezvaBěh03517AnoXL
Krátká Anna1969BezvaBěh03518AnoXL
Zeman Petr1971TT Astra Benešov03519NeL
Malínský Bronislav197503520NeL
Korábik Michal1982Tábor2003521AnoS
Tuček Jiří1974TriSKČB2003522AnoS
Smažíková Alena1973PALMI Tábor2003524AnoM
Hořejšová Kristýna1995Ústrašice2003525AnoM
Hořejš Dominik1999Ústrašice2003526AnoL
Hořejš Jiří1972Ústrašice2003527AnoXL
Bočková Lucie1982Slapy2003529AnoM
Joštová Alena1976SDH Lom2003530AnoM
Joštová Karin1997SDH Lom2003531AnoM
Jošt Jiří1977SDH Lom2003532AnoXL
Jošt David2003SDH Lom2003533AnoL
Jakubiak Sebastián1988Pelhřimov2003534AnoM
Reitschläger Michal1978Mladá Vožice2003535AnoXL
Paťha David1988Strkov2003538AnoL
Šimová Michaela1979Šneci v běhu Bechyně 2003539AnoM
Procházková Jitka1980Tábor03540NeL
Jiroušková Hana1972Znosim2003541AnoS
Jiroušková Eliška19972003542AnoS
Broža Vojtěch1985Tábor2003544AnoM
Svatošová Jana1982GS team Jistebnice2003547AnoS
Meisl Jan1974České Budějovice2003551AnoM
Meisl Petra2006České Budějovice2003552AnoS
Marková Kristýna2004Mladá Vožice2003553AnoS
Dubský Roman1978Přibyslav2003555AnoL
Tučková Jana1982TriSK ČB2003556AnoS
Houdek Vojtěch1996Sudoměřice2003557AnoM
Dostál Zdeněk1974Velosport Valenta Scott team Pelhřimov2003558AnoS
Roskot Michal1989Praha 112003559AnoM
Roskotová Lenka19852003560AnoL
Vokounová Tereza2003Vilice03561NeM
Jordáková Lenka1995Dolní Hořice2003562AnoM
Hruška Radek1965PAVUS Veselí nad Lužnicí2003563AnoM
Vácha Jaroslav1999Dolní Hrachovice2003564AnoM
Kliment Lukáš19812003565AnoL
Hořejšová Barbora19972003566AnoS
Valentová Markéta1977Velosport Valenta Scott team Pelhřimov2003572AnoXL
Valenta David1979Velosport Valenta Scott team Pelhřimov2003573AnoXL
Honsová Romana1987 Bechyně2003574AnoS
Gazda Martin1968Jihočeský klub maratonců2003580AnoL
Lenhartová Martina1990SDH Daměnice2003581AnoM
Vyhnisová Michaela19772003582AnoL
Škrétová Petra19902003583AnoL
Król René1984HippoRuns2003584AnoL
Królová Matoušková Lenka1989HippoRuns2003585AnoS
Tomášková Lucie1982Štěpánovice 2003586AnoS
Strnadová Tereza1994Černovice03587NeM
Jánošík Rudolf1971Běžíme za Vlašim 2003588AnoM
Stolárik Peter1970Benešovský běžecký klub 2003591AnoM
Foller Miroslav1973EFA tým2003592AnoXL
Jeličová Adéla1995Jeldánkovi2003595AnoM
Jelič Martin1987Jeldánkovi2003596AnoXL
Svoboda Martin2000Běleč2003597AnoL
Diviš Jiří1975CBC Team2003599AnoM
Andrle Jakub1982Kostelec n.Č.l./Trailpoint03601Ne
Trefil Radek1993Zhoř u Mladé Vožice 2003602AnoXL
Dubják Petr1970Jiskra Zruč n. S.03603NeM
Franková Lucie198903604NeM
Petránková Kateřina199003605NeS
Vrzgulová Eva19882003606AnoS
Martincová Michaela199003607NeL
Dvořák Jiří1996Zhoř u Mladé Vožice2003608AnoM
Bartoň Lukáš20042003609AnoM
Krůšková Karolína2005Mladá Vožice2003610AnoS
Anděl Jaroslav1973Chabeřice2003614AnoM
Šibrava Stanislav1983Jiskra Zruč n.S2003615AnoL
Přibyl Ivan 1973Veselí nad Lužnicí 2003618AnoXL
Koubová Eva19882003621AnoL
Prokop Matěj1986Clovek Levyt2003622AnoL
Kasík Konstantin1978Tábor2003623AnoM
Melena Jan1985Mladá Vožice2003624AnoL
Melenová Lucie1986Mladá Vožice2003625AnoS
Sedláčková Monika1990Slapy u Tábora2003626AnoM
Novák Tomáš1991SDH Lom2003627AnoL
Tůma Jiří1963Běžíme za Vlašim2003628AnoL
Faladová Lucie1991Ústrašice2003629AnoM
Jírovcová Sabina2002Slapy u Tábora2003630AnoS
Jírovcová Linda2005Slapy u Tábora2003636AnoS
Vrbická Martina1987Šneci v běhu2003637AnoM
Havlová Radka 1983Šneci v běhu 2003638AnoM
Vlk Aleš 1987Šneci v běhu2003639AnoM
Částková Kateřina1990Šneci v běhu2003640Ano
Šimková Lenka1980Šneci v běhu2003641AnoL
Kouba Zdeněk 19642003646AnoM
Beňasová Veronika1993Musher klub JCC2003648AnoS
Novák Martin1980AMCYKL Humpolec2003649AnoM
Novozámský Milan1985#tymdejvid 2003651AnoM
Bláha Jakub1987Bazalka03653NeM
Sirová Lucie1975HLINCOVÁ HORA-KODETKA03654NeS
Šilhavecká Lucie1983Tábor 2003656AnoS
Kabíčková Tereza 2002Mladá Vožice 2003657AnoM
Jankovský Aleš1986Zzs Praha 2003659AnoL
Kopáček Pavel1984Bežerovice2003660AnoL
Blažek Přemysl1980Vlašim - Šneci v běhu2003661AnoL
Toula Radim2001Vlašim - Šneci v běhu2003662AnoL
Šindelářová Veronika1988Generation team2003663Ano
Rafajová Veronika19842003664Ano
Žáková Michaela1977#tymdejvid03665Ne
Círal František1971Dvory nad Lužnicí2003666Ano
Zodererová Václava1961Sokol Žižkov Praha03667Ne
Novotný Pavel1967TJ Chyšky z.s.03668Ne
Kumšta Pavel1991Sportability2003669Ano
Šafránek Petr1978Generation team2003670Ano
Bartyzal Josef1984Tymdejvid03671Ne
Bauer Václav1978Kleť2003672Ano
Tučková Tereza2006TriSK ČB2003673Ano
Marek Miloš1982Pelhřimov03675Ne
Stožický Petr1975Benešovský běžecký klub2003676Ano
Šimek Miroslav1966TC Dvořák ČB2003677Ano
Kleiner Tomáš19802003678Ano
David Tomáš1984Generation Team2003679Ano
Profant Vladimír1970Týn nad Vltavou03680Ne
Svoboda Václav1949Plnej pupek Č.Budějovice03681Ne
Kozojed Ondřej2006Triatlon Team Tábor2003682Ano
Kozojed Martin 2004Triatlon Team Tábor2003683Ano
Tichý František1989Louňovice pod Blaníkem03684Ne
Procházka Tomáš1997Ústrašice03685Ne