Startovní listina 15.8.2020 - Jistebnice - Jistebnický maraton

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
Benda Pavel1968Express Tufo Team Kolín02451Ne
Benda Stanislav2012Express Tufo Team Kolín02452Ne
Smrčka Jan1981Eurofoam sport team02453Ano
Šíp David1987Cycling Academy Tábor02456Ano
Janíček Martin1982Milevsko02457Ano
Soukup František2014Čistý sport02458Ano
Soukupová Eliška2015Čistý sport02459Ano
Caha Miloš1986Mimoni02460Ano
Klemensevič Ivo1988Mimoni02461Ne
Hudrment Dominik199902473Ano
Pohan Michal198502485Ano
Zelenka Vladimír1969Písek02487Ano
Smola Lukáš1992TOI TOI Cykloklub Slaný 02490Ne
Kiss Miroslav1967Písek02491Ano
Novotná Josefína2017Bechyně02494Ne
Novotná Eva1987Bechyně02495Ne
Kozáková Pavlína1999GS cyklo team Jistebnice02499Ano
Múkova Dana1981Decathlon Tábor02500Ano
Leška Adam 2007Humpolec 02507Ne
Bílek Michal1992Uličník02509Ano
Poleščuk Robert2004Zajíčkov02510Ano
Poleščuk Robert1974Zajíčkov02511Ano
Schusová Marie201102512Ano
Schusová Eliška2014CK Bítovská02513Ano
Janů Kamila2000ČEZ CT Tábor02518Ano
Bartůněk Tomáš1993CCS BIKE TEAM02523Ano
Zelinka Adam201502524Ne
Smíšková Andrea2010Kamenice nad Lipou02525Ano
Lenc Jiří1954MTB Šumava Riders02526Ano
Vaněček Michael1979Vlachovo Březí02528Ano
Janák Jan1989PK Sport02529Ano
Petáková Veronika1999Bike Team Vodňany02531Ne
Mikula Petr1962G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ02532Ano
Moláček Tomáš198402533Ne
Kalina Marek1982Milevsko02534Ano
Podzimek Ondřej2004G.Benedikt cykloteam Želeč02535Ano
Perinová Anna2017SKI TEAM BUDWEIS02536Ano
Perinová Anna2017SKI TEAM BUDWEIS02537Ano
Perinová Kateřina2012SKI TEAM BUDWEIS02538Ano
Perina Jan2011SKI TEAM BUDWEIS02539Ano
Rozev Filip1977Klenovice02540Ano
Landa David1971KCL Kooperativa-Svijany02545Ne
Bartůněk David1971CCS BIKE TEAM02546Ne
Zeman Zdeněk1973SK FIT Tábor02547Ano
Polák Viktor2016cyklo atom02548Ne
Polák Matyaš2013cyklo atom02549Ne
Řezáč Martin1982ATLETIKO FRYMBURK02550Ano
Štrosmajer Radek1979Velosport Valenta Scott team02555Ano
Zárybnický Jiří1976CK Vinohradské šlapky02556Ano
Smíšek Jakub2013Kamenice nad Lipou02557Ano
Dvořáková Jana1989Jindřichův Hradec02558Ano
Janů Adéla2012Cyklo klub Chýnov02559Ne
Macková Pavlína2000Cykloklub Chýnov02560Ne
Smolová Michaela1992CBC Team02561Ano
Škvrna Karel1992CBC Team02562Ano
Jůza Tomáš2012Turovec02563Ano
Bezecný Matouš201002564Ano
Tybitancl Šimon 2017JH Cycling 02565Ne
Bezecný Hanuš201502566Ano
Šnobl Josef1974Neplachov02567Ano
Michálek Zdeněk1969PK Sport02569Ano
Hurda Vojtěch2005kola-bbm.cz02570Ano
Hurda Bartoloměj2008kola-bbm.cz02571Ano
Kindl Lukáš1990Cycology BikeCulture 02572Ano
Vilímek Ondřej1996Písek02574Ano
Dingová Michaela1975Řež02575Ano
Ráž Michal1976Řež02576Ano
Dingová Anna2006ADASTRA Cycling team02577Ano
Dinga Jan2010ADASTRA Cycling team02578Ano
Krakowitzerová Sára2012Z Bike Team Třeboň02579Ano
Krakowitzer Lukáš2015Z Bike Team Třeboň02580Ano
Gávelová Petra1988CYKLOTRENINK.com02581Ne
Trangoš Miroslav1977Tochovice02582Ano
Babáček Martin1975Cykloklub Chýnov02583Ano
Babáček Martin2005Cykloklub Chýnov02584Ano
Spilka Tomáš1993Redfrog Bikeinvest02585Ano
Turnovský Štěpán2003Cykloklub Chýnov02586Ano
Babáčková Michaela2003Cykloklub Chýnov02587Ano
Pokorný Martin1974Čistý sport racing team02588Ano
Pokorný Ondřej2005Čistý sport racing team02589Ano
Beznosov Igor1967Benešov02590Ano
Doležel Radovan1994Just ride it02593Ano
Kučera Václav2004Z Bike Team Třeboň02595Ano
Doležel Radovan 1963Ck Obory02596Ano
Jehně Václav1971Cykloklub Chýnov02599Ne
Koštel Jakub1994Sokol Písek02600Ano
Javorský Filip2013CK JIHOČESKÉ NADĚJE02604Ano
Tichý Tadeáš2011CK JIHOČESKÉ NADĚJE02605Ano
Tichý Kryštof2009CK JIHOČESKÉ NADĚJE02606Ano
Dinka Miroslav2012CK JIHOČESKÉ NADĚJE02607Ano
Kollariková Terezie2012CK JIHOČESKÉ NADĚJE02608Ano
Kolláriková Anna2008CK JIHOČESKÉ NADĚJE02609Ano
Kuchařová Jana1980TJ Spartak Třebíč02610Ano
Doležel Jan1983Dobříš02611Ano
Dikan Jozef2012SPSVD Jistebnice02612Ano
Zavadil Jirka1982G. Benedikt Švec cykloteam Želeč02613Ano
Zavadil Mikuláš2011G. Benedikt Švec cykloteam Želeč02614Ano
Zavadil Tobiáš2012G. Benedikt Švec cykloteam Želeč02615Ano
Pavlík Václav1994CT WEBER02616Ne
Vlasatý Jakub2003Biketime Bulls Písek02617Ano
Vlasatý Vojtěch2010Biketime Bulls Písek02618Ano
Herink Lukáš2010Biketime Bulls Písek02619Ano
Herink Václav2010Biketime Bulls Písek02620Ano
Matásek Jakub2010Biketime Bulls Písek02621Ano
Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek02622Ano
Mařík Petr2006Biketime Bulls Písek02624Ano
Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek02625Ano
Košťál Tomáš2002Biketime Bulls Písek02626Ano
Liška Adam2014Biketime Bulls Písek02627Ano
Vostrý David2013Biketime Bulls Písek02628Ano
Krejsa Jan2017Biketime Bulls Písek02630Ano
Vostrý Martin2018Biketime Bulls Písek02631Ano
Ira Vojtěch2013Biketime Bulls Písek02632Ano
Slabý Karel1975Biketime Bulls Písek02634Ano
Vokatý David1976Biketime Bulls Písek02635Ano
Šíma Karel1968Měchenice02636Ne
Pulkrabová Marika2006Čistý sport02637Ne
Bacílková Lenka1973Oceloví letci02638Ano
Lomický Ondřej1996Bikeheart02639Ne
Havlík Milan1984PK Sport 02641Ne
Matoušek Michal1962BTK EURO BIKE Praha02642Ano
Matoušková Hana1965BTK EURO BIKE Praha02643Ano
Šuser Václav1987BTK EURO BIKE Praha02644Ano
Hlaváč Jan1979CBC Team02645Ano
Stanley Anna2010Cisty Sport02646Ne
Tomečková Tereza2010GS cyklo tým Jistebnice02671Ano
Tomečková Barbora2013GS cyklo tým Jistebnice02672Ano
Tomeček Matěj2012GS cyklo tým Jistebnice02673Ano